Szlabany warszawa

Szlabany firmy CAME

Urządzenia są projektowane tak, aby można było umieścić w obudowie napędu opcjonalne baterie awaryjnego zasilania.
Całkowita automatyzacja umożliwia instalacji klawiatur, wyłączników na klucz, fotokomórek i lamp ostrzegawczych bezpośrednio na obudowie szlabanu, podobnie jak możliwość sterowania z dowolnego sytemu kontroli dostępu: pilota, kart zbliżeniowej, karty lub klucza magnetycznego, czytnika na żetony, pętli magnetycznej, fotokomórki czy przycisku w portierni.
Obudowy szlabanów wykonano z całkowicie galwanizowanej stali pokrytej proszkowym poliestrowym lakierem, co daje gwarancje trwałości w każdych warunkach atmosferycznych.
Wszystkie urządzenia z serii GARD posiadają samoblokujący mechanizm który blokuje ramię w pozycji otwartej i zamkniętej. W przypadku zaniku zasilania ramię można podnosić i opuszczać ręcznie, bez konieczności otwierania obudowy, dzięki zewnętrznemu mechanizmowi wysprzęglającemu.
W tych urządzeniach można stosować opcjonalne akcesoria: lampy ostrzegawcze na obudowie napędu i na ramieniu, stałe i ruchome podpory, firanki pod ramieniem, przegubowe ramiona łamane (w przypadku braku miejsca pod dachem).
Seria GARD G2500
Szybkie szlabany dla wąskich przejazdów z ramieniem do 2,5 m. Jest to najprostsze rozwiązanie w automatyce. Idealne do wąskich przejazdów w domach prywatnych i małych osiedlach. G2500 można wyposażyć w przegubowe ramie łamane w przypadku instalacji wewnątrz budynków lub pod zadaszeniem.
Seria GARD G4000
Szlaban przeznaczony do przejazdów o szerokości do 4 m. Przeznaczony do intensywnej pracy napęd wykonany w technologii niskonapięciowej 24V D.C.
Seria GARD G6000
Do instalacji na przejazdach o szerokości do 6 m. Najczęściej stosowany w przemyśle i w ogrodzonych osiedlach. Tak jak w pozostałych urządzeniach serii GARD, G6000 posiada wszystkie zalety systemów automatyki CAME oraz silnik niskonapięciowy łącząc wysoką niezawodność z całkowitym bezpieczeństwem.
Seria GARD G12000
Zaprojektowane specjalnie do wyjątkowo szerokich przejazdów (do 12m). Automatyka w technologii niskonapięciowej 24V D.C. zapewnia niezawodność na najwyższym poziomie. Urządzenia są zaprojektowane tak, aby można było umieścić w obudowie napędu opcjonalne baterie awaryjnego zasilania.
Seria GARD4 G4040Z i G4041Z
Szlabany automatyczne dla przejazdów o szerokości do 3,75 m. Nowy GARD4 to oryginalna linia wzornicza, zintegrowane aksesoria oraz najnowszy siłownik elektromechaniczny. Zaokrąglone krawędzie obudowy i akcesoriów doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie narażone są na silne podmuchy wiatru.
Seria GARD8 G2080Z i G2081Z
Szlabany automatyczne dla przejazdów o szerokości do 7,6 m. Szlaban dostępny w wersji 230V A.C. oraz 24V D.C. do intensywnej pracy. Posiada modułową konstrukcję upraszczającą montaż oraz obsługę.

Przykładowa instalacja dla wielu urzytkowników lub dla zastosowania w przemyśle:

Szlabany CAME G2500 Szlabany CAME GARD8 Szlabany CAME GARD4 Szlabany CAME G4000 Szlabany CAME GARD8 Szlabany CAME GARD4 Szlabany CAME G6000 szlabany CAME
      2007 Copyright © TRYMER