Akcesoria do bram automatycznych

Piloty stałokodowe

Jedno z najbardziej popularnych sterowań radiowych do bram automatycznych występujące na polskim rynku to: sterowanie kodem stałym o częstotliwości (433,92 Mhz). Piloty ze stałym kodem charakteryzują się tym, że są samoprogramujące tzn. możemy nauczyć nowego pilota od pilota którego obecnie używamy. Autoprogramowanie pomiędzy pilotami odbywa się automatycznie po wykonaniu ustalonej procedury przez producenta lub przez ustawienie odpowiedniej kombinacji za pomocą dziesięciu przełączników. Zasięg działania pilotów uzależniony jest od miejsca gdzie się znajdujemy. Na otwartej przestrzeni zasięg będzie o wiele większy niż w terenie zabudowanym. Maksymalny zasięg działania pilota to 200m. Liczba kombinacji od 1024 do 4096.

Piloty stałokodowe firmy CAME (Top, Tam, Space-stały kod):

Pilot CAME TOP-432NA - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot CAME TOP-434NA - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot CAME TOP-432EV - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot CAME TOP-434EV - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot CAME TAM-432SA - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot CAME SPACE SP2S - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria.

Piloty stałokodowe firmy NICE (Flo):

Pilot NICE FLO1 - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot NICE FLO2 - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot NICE FLO4 - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria.

Piloty zmiennokodowe

Drugi co do popularności sterowanie radiowe do bram automatycznych to: sterowanie kodem dynamicznie zmiennym o częstotliwości (433,92 Mhz oraz 868.46 MHz). Piloty z dynamicznie zmiennym kodem dają wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania, ich kod jest niemożliwy do skopiowania. Aby wczytać nowego pilota musimy dostać się do radioodbiornika i wykonać odpowiednią procedurę wczytywania nowego pilota. Dodatkowe bezpieczeństwa może nam dać radioodbiornik który jest zabezpieczony blokadą PIN przed ingerencją osób trzecich. Zasięg działania pilotów uzależniony jest od miejsca gdzie się znajdujemy. Maksymalny zasięg działania pilota to 200m w otwartym terenie. Liczba kombinacji ponad 4 biliony. Zazwyczaj dostępne są piloty jedno, dwu lub cztero-kanałowe.

Piloty zmiennokodowe firmy CAME (Space, Atomo):

Pilot CAME SPACE SP2 - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot CAME SPACE SP2 - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot CAME ATOMO - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria.

Piloty zmiennokodowe firmy NICE (Smilo, Flor, Era One, Era Flor, Era Inti, Era One FM):

Pilot NICE SM2 - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot NICE SM4 - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot NICE FLO1R - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot NICE FLO2R - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot NICE FLO4R - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot NICE ERA FLOR - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot NICE ERA ONE - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot NICE ERA INTI - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Pilot NICE ERA ONE FM - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria.

Lampy ostrzegawcze

Lampy ostrzegawcze (sygnalizacyjne) mają za zadanie informować i ostrzegać użytkownika o ruchu bramy wjazdowej, bramy garażowej czy szlabanu. Lampy sygnalizacyjne występują zazwyczaj w dwóch wersjach zasilania: zasilanie 230V lub zasilanie 24V. Występują w wersji z tradycyjną żarówką lub żarówką LED. Posiadają możliwość zamontowania anteny wzmacniającej sygnał radiowy. Oprócz ostrzegania o ruchu bramy, niektóre lampy ostrzegawcze informują o awariach automatyki lub zliczają cykle wykonane przez bramę i po przekroczeniu ustalonego limitu automatycznie powiadamia użytkownika o potrzebie przeglądu.
CAME seria Kiaro, Nice seria Lucy i Moonlight.

Lampa ostrzegawcza CAME KIARO - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Lampa ostrzegawcza NICE LUCY - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Lampa ostrzegawcza NICE MOONLIGHT - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Lampa ostrzegawcza NICE MOONLIGHT - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria.

Fotokomórki

Zasada działania fotokomórki CAME (Dir, Doc, DB, Delta) lub NICE (BF, Moon, FK, F210) polega na synchronizacji pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem - zdarzenie to ma miejsce po podłączeniu zasilania. Oznacza to, że każdy odbiornik współpracuje jedynie z odpowiednim nadajnikiem, eliminując tym samym możliwości zakłócenia sygnału zewnętrznymi źródłami. Wszystkie urządzenia mogą być montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, dzięki odpowiednim akcesoriom montażowym. Dostępne są fotokomórki bezprzewodowe, gdzie nadajnik zasilany jest bateriami a odbiornik tradycyjnie podłączony jest do centrali. Niektóre fotokomórki posiadają regulację osi optycznej w poziomie i pionie.

Fotokomórki CAME DIR - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Fotokomórki CAME DOC - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Fotokomórki CAME DB - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Fotokomórki NICE BF - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Fotokomórki NICE MOON - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Fotokomórki NICE F210 - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Fotokomórki CAME DELTA - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria.

Stacyjki kluczykowe

Osobiste klucze sterujące. Pełna linia produktów do zdalnego sterowania wiele rozwiązań wychodzących naprzeciw wymaganiom instalacyjnym i życzeniom użytkowników systemu. Wyłączniki kluczykowe (CAME SET, NICE MOS) wykonane są z aluminium, są odporne na akty wandalizmu dzięki specjalnemu podsystemowi zabezpieczającemu. W ofercie znajdują się również czytniki kart zbliżeniowych oraz czytniki kluczyków magnetycznych.

Stacyjka kluczykowa CAME SET - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Stacyjka kluczykowa NICE MOS - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria.

Klawiatury kodowe

Klawiatury kodowe (CAME , NICE MOT ) to urządzenia z PERSONALNYM KODEM, indywidualnym dla każdego użytkownika. Stanowią nowoczesną technologicznie linię produktów, w konstrukcji których położono nacisk na bezpieczeństwo transmisji. Zapewnia je ponad 16 milionów możliwych kombinacji numerycznych. Całe urządzenie dodatkowo wyposażone jest w ELEKTRONICZNY SYSTEM ANTYWŁAMANIOWY uniemożliwiający transmisję kodu w przypadku naruszenia struktury urządzenia. W ofercie są również klawiatury bezprzewodowe.

Klawiatury kodowe NICE MOT - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Klawiatury kodowe CAME - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria. Klawiatury kodowe CAME - Bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka do bram i napędy do bramy, szlabany parkingowe, akcesoria.
      2007 Copyright © TRYMER